Emrinizdeyiz.

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

BATUCLOUD TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

+200

Müşteri

+100

Web Sitesi

+1500

Aktif Üye

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

● Tüm kayıtlar network sistemlerimiz üzerinde aktif bir şekilde veritabanında tutulmaktadır, karşı taraf ve tarafımızca araştırıldıktan sonra işlenmiş herhangi bir suç sorumluluğunuz altındadır.


KÖTÜ AMAÇLI PROGRAM | KORSAN YAZILIM

● Kötü Amaçlı / Korsan Yazılım kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzdadır, herhangi bir aksi durumda BATUCLOUD, sunucunuzu / hostinginizi kapatma hakkına sahiptir.


SUNUCU ÜZERİNDEN SALDIRI

● BATUCLOUD.COM ip adresleri adınıza tanımlanmaktadır, kimlik bilgileri dahil olmak üzere anlık ve 5 yıllık bir kayıt üzerinden işlenmektedir. Anlık verilerde, o anda ip adresi sizin kimlik bilgilerinize tanımlandıysa tutulmaktadır, uzun süreli kayıtlar tarih aralığı kaydedilerek işlem yapılmaktadır. Adınıza / kimliğinize kayıtlı IP adreslerinden / adreslerine herhangi bir aksi durumda şikayet / saldırı gönderme işlemlerindeki haklarını BATUCLOUD.COM gizli tutar.


PAYLAŞIMLI HOSTINGLERİN KULLANILMASI

● Paylaşımlı hostingler son derece üst düzey özel korumalar ve CloudLinux sistemleri ile savunulmaktadır. Herhangi bir üst dizin kullanımı veya shell gibi özel saldırılarda bulunmak kullanıcı sorumluluğundadır, bu gibi durumlar özellikle CDN sistemlerimiz sayesine engellenir ve takibi yapılır.