Emrinizdeyiz.

BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

BATUCLOUD TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

+200

Müşteri

+100

Web Sitesi

+1500

Aktif Üye

VİZYONUMUZ

Durmadan Çalışmak

Bu sektöre ve Türkiye'ye yaptığımız yatırımlarla önceliğimiz her zaman kendimizi ve ülkemizi geliştirmek olacaktır. Bu doğrultuda var olan yapımızın üzerine yeni yapı taşları katmakta ve her geçen gün daha büyük projelerle bu yola devam etmekteyiz. Kendimize hiçbir üst limit koymadığımız gibi sizlerin de hayal gücünü zorlamayı seviyoruz. Bu yüzden gelişerek bu sektörde büyük işler yapacağız.

MİSYONUMUZ

Kaliteli Hizmet Vermek

Günümüzü güncel olarak takip eden hizmet kalitesi sunmakta ve profesyonel olarak bulut teknolojisini kullanarak daha önce görmediğiniz yüksek optimize makinelerle işletme yapmaktayız. BATUCLOUD olarak önceliğimiz her zaman bizi tercih edenlerin memnuniyeti ve sürekliliğidir.

BATUCLOUD'UN TARİHİ

2021

BATUCLOUD'UN DOĞUŞU

Mart ayında dünyaya gelen BATUCLOUD, Temmuz ayına kadar o kadar hızlı gelişti ki diğer hosting firmaları 3. aylarında 1 makine üzerinden satış yaparken BATUCLOUD 5. makinesini sipariş etti.

BİZ KİMİZ?

BATUCLOUD TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

2021 yılında faaliyetlerine başlayan BATUCLOUD Teknoloji Hizmetleri'nin önceliği kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve Türkiye'nin önde gelen firmalarından olmaktır. Yatırımlarının her daim önceliği Türkiye sektöründeki dışarıya bağımlılığı ortadan kaldırmak olan BATUCLOUD bu yönde hamleler izlemektedir. Sektörde öncü veya öncü olmaya aday firmalara maksimum kalitede hizmet vermek için adımlar atmakta, her geçen gün başarılı bir ilerleyiş ortaya koymaktadır.

Kendi bünyesinde birçok sunucuya ve bulut bilişimine büyük bir şevkle hizmet veren BATUCLOUD bu doğrultuda gelişmeye devam etmektedir.

GARANTİLERİMİZ

Bulut esnekliği ve ölçeklenebilirliği ile yüksek performanslı özel sunucular. Verileriniz bizimle güvendedir. Saldırı çıkışı saptamadığımız sürece ürünlerinize sadece siz erişebilirsiniz. Giriş bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız. Aksi durumda yaşanacak olaylardan firmamız sorumlu değildir.

7/24 Tecrübeli
Destek Ekibi

99.99% Uptime
Garantisi

Kolay Kullanım
Arayüzü

İstediğiniz Zaman
Kredi İadesi

YÖNETİM EKİBİMİZLE TANIŞIN

Gündüzlerini, gecelerini bu firmaya ayıran yönetim ekibimiz.

BATUHAN YENİDOĞAN

Genel Sorumlu, CEO

ARDA KAYA

Genel Sorumlu, Geliştirici

ATA BOSTANCI

Genel Sorumlu, Müşteri Sorumlusu

Vergi levhasi